processing...

Ćwiczenia z zaniechania

Kolejna realizacja Elżbiety Jabłońskiej oparta na współudziale publiczności. Tym razem autorka proponuje dwudniową akcję w nadmorskim krajobrazie, do której zaprasza chętnych z całej Polski.
Weekendowy pobyt w Sopocie będzie pretekstem do rezygnacji z typowych czynności na rzecz absolutnego relaksu i wspólnego odpoczynku/nudzenia się nad brzegiem Bałtyku. Autorka wraz z organizatorami przygotowała 40 miejsc noclegowych w 20 podwójnych pokojach wynajętych w sopockich pensjonatach. Warunkiem udziału w projekcie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie
cwiczenia.elajablonska.com
Jabłońska jest autorką wielu realizacji, w których koncentruje się na spotkaniu, dając odbiorcy możliwość współuczestniczenia w działaniu.

PREZENTOWANA NA WYSTAWACH

Podlasie SlowFest
Festiwal SlowFest / Nowe Horyzonty
2017-07-08
Festiwal Artloop: Relaks i rekreacja
Państwowa Galeria Sztuki, Sopot
2014
Ćwiczenia  z zaniechania
Koszulki z nadrukiem, Odzież z nadrukiem, Fruit of the loom, Nadruki na koszulkach, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Tuchola, Świecie, Grudziądz, Chełmno, Chojnice Koszulka z nadrukiem, Odzież z sitodrukiem, Fruit of the loom, Nadruki na koszulce Bydgoszcz, Koszulki Toruń, T-shirt Inowrocław, Podkoszulek Włocławek, Bluza Tuchola, Odzież robocza Świecie, Spodnie Grudziądz, Kurtki Chełmno, Nadruki na koszulkach Chojnice Zacznij pracować jako opiekunka w Niemczech. Praca w Niemczech dla każdego.